Lekarze

lek. Bardadyn Marek

okulista dziecięcy

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja z okulistyki dziecięcej podczas pracy w Oddziale Okulistycznym Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, liczne staże m.in. w Szpitalu Dziecięcym na Niekłańskiej.

Czytaj więcej


dr n. med. Bartosiewicz Jacek

chirurg ogólny, flebolog (operacje żylaków), proktolog

Jestem chirurgiem i flebologiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobywanym w placówkach krajowych i zagranicznych (University of Kent, Queen’s University Belfast).

Czytaj więcej


lek. Cholewińska Katarzyna

diagnostyka badania obrazowe

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Diagnostyki Obrazowej w Centrum Onkologii im. Marie Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyła również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Czytaj więcej


lek. Dębiński Michał

ortopeda – traumatolog

Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawje

Posiada specjalizację w zakresie: w trakcie specjalizacji z Ortopedii i TraumatologiiCzytaj więcej


dr n. med. Faber Małgorzata

alergolog, pulmonolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując ponad 20 lat w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii WIM w Warszawie oraz Poradniach Specjalistycznych. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych, chorób płuc oraz alergologii. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów cierpiących na choroby alergiczne, choroby płuc, jak również inne choroby wewnętrzne.


lek. Jaguś Dominika

diagnostyka badania obrazowe

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie doktorantka w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej, Wydziału Medycznego, WUM.

Czytaj więcej


lek. Krupa Marcin

kardiolog

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Pracownik Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Członek Polskiego I Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego , Sekcji Echokardiografii oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Tlemedycyny PTK.Czytaj więcej


dr n. med. Kryst Piotr

urolog

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 1985r. Od tego roku rozpoczął pracę w Klinice Urologii Szpitala Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya w Warszawie. W 1995r. obronił pracę doktorską dotyczącą leczenia powierzchownych nowotworów pęcherza moczowego szczepionką BCG.Czytaj więcej


lek. Lembas Agnieszka

diagnostyka badania obrazowe
Agnieszka Lembas, mam 56 lat w roku 2022 będę obchodziła 30 lecie pracy w zawodzie. Od 20 lat zajmuję się prawie wyłącznie badaniami USG, które niezmiennie sprawiają mi dużą radość w dochodzeniu do właściwej diagnozy – im trudniejszy przypadek tym ciekawiej się bada. Nasz organizm kryje w sobie jeszcze wiele zagadek i ciągle zdarzają się ciekawe odkrycia.

lek. Maciaszek–Krupa Aleksandra

alergolog, pulmonolog

Specjalista chorób płuc i alergologii, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Sekcji Immunoterapii PTA, uczestnik polskich i międzynarodowych szkoleń w zakresie alergologii i chorób płuc. Testy diagnostyczne – spirometria, test rozkurczowy, testy alergiczne prick wziewne i pokarmowe, testy kontaktowe. Zainteresowania szczególne- immunoterpia alergenowa, leczenie astmy oskrzelowej.

Wykonuje testy skórne oraz wziewne.

Czytaj więcej


dr Majewski Krzysztof

ortopeda dziecięcy, ortopeda, chorób wewnętrznych

Jestem ortopedą z 30 letnim doświadczeniem. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i zachowawczym leczeniem schorzeń ortopedycznych u dzieci i dorosłych. W przypadku wskazań do leczenia operacyjnego kieruje do ośrodków ortopedycznych godnych polecenia.Czytaj więcej


lek. Olędzka Anna

ginekolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Pierwsze lata specjalizacji miałam okazje pracować z Szpitalu Bielańskim, w którym opiekowałam się głównie pacjentkami z nieprawidłowym przebiegiem ciąży.

Obecnie pracuje w szpitalu im. Prof. Witolda Orłowskiego w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa, w którym mam okazję pomagać zarówno kobietom młodym jak i starszym z różnymi chorobami narządu rodnego. Pracuje również w CMKP, w którym prowadzę szkolenia dla młodych lekarzy w trakcie specjalizacji oraz badania naukowe z zakresu patologii ciąży i ginekologii onkologicznej.

W trakcie pracy nauczyłam się być z pacjentkami na wielu etapach życia – począwszy od wizyt profilaktycznych po te skupiające się na doborze  antykoncepcji, prowadzenie ciąży, opiekę poporodową, aż do okresu przekwitania i odkrywania kobiecości na nowo. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa oraz jestem w trakcie zdobywania certyfikatu  USG PTGiP do wykonywania badań ultrasonograficznych.


dr n. med. Pietraszek–Mamcarz Jolanta

alergolog dziecięcy
Termin dostępny jest w rejestracji

Specjalista pediatrii i alergologii, ordynator oddziału alergologii dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, wojewódzki konsultant w dziedzinie alergologii. Zawód alergologa wykonuje od 25 lat. W pracy zawodowej zajmuje się m.in. immunoterapią na jad owadów błonkoskrzydłych, alergiami skóry i astmą. Z mojej inicjatywy powołana została Akademia Astmy i Alergii


dr n. med. Rogala Jacek

diagnostyka obrazowa

Starszy asystent na oddziale ultrasonografii i medycyny nuklearnej. Staż w Szwajcarii w kantonalnym szpitalu w Zurichu. Doktorat dotyczący diagnostyki raka piersi. Specjalista z Czytaj więcej


lek. Tarajkowska–Olejnik Anita

dermatolog, medycyna estetyczna

Jest specjalistą II stopnia dermatologii,  wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie trądziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry z tendencją do łojotoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów skóry głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) .

W LECZNICY LIFE-MED wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, leczniczej  w tym szczególnie mezoterapia, zabiegi wypełniające oraz z użyciem tokstyny botulinowej.


dr n. med. Wroński Jakub

reumatolog

Na co dzień pracuję jako reumatolog w Klinice Reumatologii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyłem z wyróżnieniem za całokształt osiągnięć naukowych. Pracę naukową kontynuowałem na studiach doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę dotyczącą oceny bezpieczeństwa leków biologicznych stosowanych w reumatologii. Jestem autorem międzynarodowych publikacji naukowych z zakresu reumatologii i chorób wewnętrznych, lecz największą satysfakcję daje mi praca z pacjentami, którym zawsze staram się poświęcić należytą uwagę.