sprzęt

FotoFinder

umożliwia dokumentację całej powierzchni skóry, w ciągu zaledwie kilku minut. Pozwala wykonać fotografię ciała pacjenta, od stóp do głów, bez konieczności ręcznej manipulacji.


Holter ciśnieniowy BTL

urządzenie rejestrujące ciśnienie, w sposób ciągły, przez 24 godziny na dobę w celu późniejszej, szczegółowej, często komputerowej analizy. Ważnymi cechami monitora holterowskiego są niewielkie rozmiary i możliwość przymocowania do ciała lub ubrania pacjenta w sposób nie krępujący ruchów. Umożliwia to normalną aktywność życiową ze sportem i snem włącznie.


Holter EKG Montana

urządzenie rejestrujące pracę serca, w sposób ciągły, przez 24 godziny na dobę w celu późniejszej, szczegółowej, często komputerowej analizy. Ważnymi cechami monitora holterowskiego są niewielkie rozmiary i możliwość przymocowania do ciała lub ubrania pacjenta w sposób nie krępujący ruchów. Umożliwia to normalną aktywność życiową ze sportem i snem włącznie.5


Perymetr automatyczny PTS 925W

oferuje w wersji kompaktowej dostęp do najbardziej popularnych badań pola widzenia w postaci prostokątnych pól testowych 30-2 oraz 24-2. Zakres pomiarowy lewo-prawo 170° i góra-dół 95° (przy przesunięciu fiksacji) sprawia, iż perymetr PTS 925W to doskonałe narzędzie wykrywania zmian w polu widzenia pacjenta. Użytkownik ma dostęp do szerokiego wachlarza testów poczynając od precyzyjnej strategii progowej dla plamki po test obuoczny kierowców z funkcją wyznaczania wyniku Estermana.


Spirometr Lungtest 1000

jest stacjonarnym modułowym systemem do badań pulmonologicznych wykorzystującym komputerową analizę przeprowadzonych pomiarów. Oprogramowanie Lungtest 1000 zostało zaimplementowane w systemie operacyjnym Windows. Podstawowymi zaletami tego urządzenia jest automatyczna kontrola poprawności wykonania badania, automatyczna ocena próby rozkurczowej, system motywacyjny dla dzieci oraz możliwość transmisju wyników do programów statystycznych.6


Ultrasonograf EPIQ 5G

Najpotężniejsza technologa jaka kiedykolwiek była zastosowana w aparatach USG – dotyczy to wszystkich aspektów pozyskiwania i przetwarzania wiązki akustycznej. EPIQ 5 jest obsługiwana przez naszą wiodącą najnowocześniejszych Anatomical Intelligence dzięki, której badania stają się dokładniejsze i mniej czasochłonne.


Ultrasonograf HD 11 XE Philips

system, który łączy w sobie szerokopasmowość formowania wiązki ultradźwiękowej, automatyczną optymalizację oraz najnowsze technologie kliniczne.System wykorzystuje również nowej generacji głowice, które zapewniają szersze pasmo obrazowania, lepszą penetrację i mniejsze artefakty.2


Ultrasonograf HD 11 XE Philips

znakomity endoskop gwarantujący w codziennej praktyce doskonałą jakość obrazu, pozwala na kontrolę ilości wykonanych badań, automatycznego ustawienia balansu bieli, jak również innych automatycznych ustawień.


Ultrasonograf Voluson E8 Expert

to najnowszy ultrasonograf zapewniający najwyższą jakość obrazowania w technologi 4D. Posiada zastosowanie we wszystkich dziedzinach badań: ginekologii, położnictwie, radiologii urologii, kardiologii, badań naczyniowych itd. Nowa generacja jakościowa obrazu oparta jest na wprowadzeniu nowych matrycowych sond wolumetrycznych, które pozwalają na zyskanie jeszcze bardziej płynnego obrazowania w trybie 4D.