Konsultacje dla dzieci

Alergolog dziecięcy


dr n. med. Pietraszek–Mamcarz Jolanta

alergolog dziecięcy
Termin dostępny jest w rejestracji

Specjalista pediatrii i alergologii, ordynator oddziału alergologii dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, wojewódzki konsultant w dziedzinie alergologii. Zawód alergologa wykonuje od 25 lat. W pracy zawodowej zajmuje się m.in. immunoterapią na jad owadów błonkoskrzydłych, alergiami skóry i astmą. Z mojej inicjatywy powołana została Akademia Astmy i Alergii

godziny przyjęć

Chirurg dziecięcy


dr Połeć Magdalena

chirurg dziecięcy
Czwartek: 16:00 - 19:00

Jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracuje jako chirurg dziecięcy od 8 lat.  Wiedzę w tym temacie  zdobywałam w kilku Warszawskich ośrodkach na oddziałach chirurgii dziecięcej  min w Instytucie Matki Dziecka, Szpitalu Bielańskim i  Warszawskim Szpitalu Dla Dzieci. Obecnie pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii z pododdziałem  Traumatologii Narządu Ruchu, gdzie poszerzam swoja wiedzę w zakresie ortopedii  oraz  neurochirurgii dziecięcej.

Zajmuje się leczeniem dzieci od 0 do 18 roku życia z dolegliwościami chirurgicznymi i ortopedycznymi.  Interesuje się szczególnie traumatologia narządu ruchu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.

godziny przyjęć

Okulista dziecięcy


lek. Bardadyn Marek

okulista dziecięcy
Wtorek: 14:00 - 18:00

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja z okulistyki dziecięcej podczas pracy w Oddziale Okulistycznym Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, liczne staże m.in. w Szpitalu Dziecięcym na Niekłańskiej.

Czytaj więcej

godziny przyjęć

Ortopeda dziecięcy


dr Majewski Krzysztof

ortopeda dziecięcy, ortopeda, chorób wewnętrznych
Środa: 16:00 - 19:00

Jestem ortopedą z 30 letnim doświadczeniem. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i zachowawczym leczeniem schorzeń ortopedycznych u dzieci i dorosłych. W przypadku wskazań do leczenia operacyjnego kieruje do ośrodków ortopedycznych godnych polecenia.Czytaj więcej

godziny przyjęć

Otolaryngolog dziecięcy