Lekarze

lek. Bardadyn Marek

okulista dziecięcy
Wtorek: 14:00 - 18:00

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja z okulistyki dziecięcej podczas pracy w Oddziale Okulistycznym Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, liczne staże m.in. w Szpitalu Dziecięcym na Niekłańskiej.

Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr n. med. Bartosiewicz Jacek

chirurg ogólny, flebolog (operacje żylaków), proktolog
Wtorek: 13:00 - 20:00

Jestem chirurgiem i flebologiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobywanym w placówkach krajowych i zagranicznych (University of Kent, Queen’s University Belfast).

Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr n. med. Faber Małgorzata

alergolog, pulmonolog
Środa: 9:00 - 13:00

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując ponad 20 lat w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii WIM w Warszawie oraz Poradniach Specjalistycznych. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych, chorób płuc oraz alergologii. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów cierpiących na choroby alergiczne, choroby płuc, jak również inne choroby wewnętrzne.

godziny przyjęć

lek. Jaguś Dominika

diagnostyka badania obrazowe
Wtorek: 8:30 - 13:30 Sobota: 8:30 - 13:30

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie doktorantka w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej, Wydziału Medycznego, WUM.

Czytaj więcej

godziny przyjęć

lek. Krupa Marcin

kardiolog
Wtorek: 16:00 - 21:00

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Pracownik Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Członek Polskiego I Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego , Sekcji Echokardiografii oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Tlemedycyny PTK.Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr n. med. Kryst Piotr

urolog
Środa: 16:00 - 19:00

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 1985r. Od tego roku rozpoczął pracę w Klinice Urologii Szpitala Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya w Warszawie. W 1995r. obronił pracę doktorską dotyczącą leczenia powierzchownych nowotworów pęcherza moczowego szczepionką BCG.Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr Lembas Agnieszka

diagnostyka badania obrazowe
Wtorek: 12:30 - 13:45 Sobota: 11:00 - 14:00
Agnieszka Lembas, mam 56 lat w roku 2022 będę obchodziła 30 lecie pracy w zawodzie. Od 20 lat zajmuję się prawie wyłącznie badaniami USG, które niezmiennie sprawiają mi dużą radość w dochodzeniu do właściwej diagnozy – im trudniejszy przypadek tym ciekawiej się bada. Nasz organizm kryje w sobie jeszcze wiele zagadek i ciągle zdarzają się ciekawe odkrycia.
godziny przyjęć

dr Maciaszek–Krupa Aleksandra

alergolog, pulmonolog
Wtorek: 13:00 - 18:00 Piątek: 8:00 - 12:00

Specjalista chorób płuc i alergologii, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Sekcji Immunoterapii PTA, uczestnik polskich i międzynarodowych szkoleń w zakresie alergologii i chorób płuc. Testy diagnostyczne – spirometria, test rozkurczowy, testy alergiczne prick wziewne i pokarmowe, testy kontaktowe. Zainteresowania szczególne- immunoterpia alergenowa, leczenie astmy oskrzelowej.

Wykonuje testy skórne oraz wziewne.

Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr Majewski Krzysztof

ortopeda dziecięcy, ortopeda, chorób wewnętrznych
Środa: 16:00 - 19:00

Jestem ortopedą z 30 letnim doświadczeniem. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i zachowawczym leczeniem schorzeń ortopedycznych u dzieci i dorosłych. W przypadku wskazań do leczenia operacyjnego kieruje do ośrodków ortopedycznych godnych polecenia.Czytaj więcej

godziny przyjęć

lek. Olędzka Anna

ginekolog
Poniedziałek: 14:00 - 20:00 Czwartek: 15:20 - 20:00

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Pierwsze lata specjalizacji miałam okazje pracować z Szpitalu Bielańskim, w którym opiekowałam się głównie pacjentkami z nieprawidłowym przebiegiem ciąży.

Obecnie pracuje w szpitalu im. Prof. Witolda Orłowskiego w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa, w którym mam okazję pomagać zarówno kobietom młodym jak i starszym z różnymi chorobami narządu rodnego. Pracuje również w CMKP, w którym prowadzę szkolenia dla młodych lekarzy w trakcie specjalizacji oraz badania naukowe z zakresu patologii ciąży i ginekologii onkologicznej.

W trakcie pracy nauczyłam się być z pacjentkami na wielu etapach życia – począwszy od wizyt profilaktycznych po te skupiające się na doborze  antykoncepcji, prowadzenie ciąży, opiekę poporodową, aż do okresu przekwitania i odkrywania kobiecości na nowo. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa oraz jestem w trakcie zdobywania certyfikatu  USG PTGiP do wykonywania badań ultrasonograficznych.

godziny przyjęć

dr n. med. Pietraszek–Mamcarz Jolanta

alergolog dziecięcy
Termin dostępny jest w rejestracji

Specjalista pediatrii i alergologii, ordynator oddziału alergologii dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, wojewódzki konsultant w dziedzinie alergologii. Zawód alergologa wykonuje od 25 lat. W pracy zawodowej zajmuje się m.in. immunoterapią na jad owadów błonkoskrzydłych, alergiami skóry i astmą. Z mojej inicjatywy powołana została Akademia Astmy i Alergii

godziny przyjęć

dr n. med. Piwowarek Krzysztof

alergolog
Poniedziałek: 14.00-19.00

Specjalista alergologii i absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem, zaś Lekarski Egzamin Końcowy zdał uzyskując jeden z dziesięciu najlepszych wyników w Polsce. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Infekcyjnych i Alergologii WIM, gdzie zdobywał szlify również w zakresie chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych.

Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr Połeć Magdalena

chirurg dziecięcy
Czwartek: 16:00 - 19:00

Jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracuje jako chirurg dziecięcy od 8 lat.  Wiedzę w tym temacie  zdobywałam w kilku Warszawskich ośrodkach na oddziałach chirurgii dziecięcej  min w Instytucie Matki Dziecka, Szpitalu Bielańskim i  Warszawskim Szpitalu Dla Dzieci. Obecnie pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii z pododdziałem  Traumatologii Narządu Ruchu, gdzie poszerzam swoja wiedzę w zakresie ortopedii  oraz  neurochirurgii dziecięcej.

Zajmuje się leczeniem dzieci od 0 do 18 roku życia z dolegliwościami chirurgicznymi i ortopedycznymi.  Interesuje się szczególnie traumatologia narządu ruchu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.

godziny przyjęć

dr n. med. Rogala Jacek

diagnostyka obrazowa
Poniedziałek: 13:15 - 18:00 Wtorek: 9:15 - 13:00 Czwartek: 14:15 - 18:00

Starszy asystent na oddziale ultrasonografii i medycyny nuklearnej. Staż w Szwajcarii w kantonalnym szpitalu w Zurichu. Doktorat dotyczący diagnostyki raka piersi. Specjalista z Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr Słoboda Katarzyna

diagnostyka badania obrazowe
Wtorek: 14:00 - 20:00 Czwartek: 13:00 - 19:00

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Diagnostyki Obrazowej w Centrum Onkologii im. Marie Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyła również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Czytaj więcej

godziny przyjęć

dr Tarajkowska–Olejnik Anita

dermatolog, medycyna estetyczna
Wtorek: 12:00 - 20:00 Środa: 15:00 - 20:00 Piątek: 9:00 - 13:00

Jest specjalistą II stopnia dermatologii,  wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie trądziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry z tendencją do łojotoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów skóry głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) .

W LECZNICY LIFE-MED wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, leczniczej  w tym szczególnie mezoterapia, zabiegi wypełniające oraz z użyciem tokstyny botulinowej.

godziny przyjęć

dr n. med. Wroński Jakub

reumatolog
Poniedziałek: 15.00-20.00

Na co dzień pracuję jako reumatolog w Klinice Reumatologii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyłem z wyróżnieniem za całokształt osiągnięć naukowych. Pracę naukową kontynuowałem na studiach doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę dotyczącą oceny bezpieczeństwa leków biologicznych stosowanych w reumatologii. Jestem autorem międzynarodowych publikacji naukowych z zakresu reumatologii i chorób wewnętrznych, lecz największą satysfakcję daje mi praca z pacjentami, którym zawsze staram się poświęcić należytą uwagę.

godziny przyjęć